Recent Updates
 • #Lofty mają zazwyczaj wysokie sufity i są wyposażone w odsłonięte belki i podobne kanały. Jeśli nie podoba Ci się to rozwiązanie, zakamufluj je ciemniejszymi zdobieniami. Czasami wystarczy pomalować belki, aby wizualnie go obniżyć.
  Kreatywni mogą nawet rozważyć wprowadzenie nowych elementów architektonicznych, jak na przykład sztukaterii, aby sufit wydawał się niższy. Inne podobne taktyki to wieszanie dużych pionowych obrazów lub kupowanie #mebli wyższych niż zwykle, na przykład szaf i regałów.

  https://lookbook.nu/user/10059152-Julian-M
  #Lofty mają zazwyczaj wysokie sufity i są wyposażone w odsłonięte belki i podobne kanały. Jeśli nie podoba Ci się to rozwiązanie, zakamufluj je ciemniejszymi zdobieniami. Czasami wystarczy pomalować belki, aby wizualnie go obniżyć. Kreatywni mogą nawet rozważyć wprowadzenie nowych elementów architektonicznych, jak na przykład sztukaterii, aby sufit wydawał się niższy. Inne podobne taktyki to wieszanie dużych pionowych obrazów lub kupowanie #mebli wyższych niż zwykle, na przykład szaf i regałów. https://lookbook.nu/user/10059152-Julian-M
  LOOKBOOK.NU
  Julian Mcgowan
  Kółka na meblach mogą sprawić, że prawie każdy mebel będzie wyglądał industrialnie. Rozebrane metalowe kółka zapewniają stolik kawowy, stolik boczny lub bufet zarówno mobilność, jak i fabryczny wygląd, którego nie ma żaden inny styl projektowania. Forma spotyka funkcję — to piękna rzecz.
  6
  2 Comments 0 Shares
 • Określ, ile miejsca zajmie #hoker, ile masz miejsca i ile stołków możesz wygodnie zmieścić w tej przestrzeni. Jeśli kupujesz parę, upewnij się, że jest wystarczająco dużo miejsca między nimi, gdy umieszczasz je przy #barze. Idealnie powinno być co najmniej 6 cali odstępu między stołkami barowymi. Jeśli masz węższy obszar, wybierz kompaktowe stołki bez podłokietników. Jeśli masz większy obszar, wybierz hokery pasujące do odpowiedniej skali.

  https://tawk.to/meloft
  Określ, ile miejsca zajmie #hoker, ile masz miejsca i ile stołków możesz wygodnie zmieścić w tej przestrzeni. Jeśli kupujesz parę, upewnij się, że jest wystarczająco dużo miejsca między nimi, gdy umieszczasz je przy #barze. Idealnie powinno być co najmniej 6 cali odstępu między stołkami barowymi. Jeśli masz węższy obszar, wybierz kompaktowe stołki bez podłokietników. Jeśli masz większy obszar, wybierz hokery pasujące do odpowiedniej skali. https://tawk.to/meloft
  3
  0 Comments 0 Shares
 • Znakujemy tekturowe #opakowania
  #wycinane, laserem na wylot
  #grawerowane, na powierzchni
  #cmyk, wycinane po obrysie i podklejone wydrukiem cmyk

  https://pl.pinterest.com/pin/258745941082107174
  https://www.facebook.com/zawieszam/posts/1830824487101622
  https://twitter.com/krzywokulskipl/status/1509856498079473666
  https://www.instagram.com/p/Cbzpc3vIfel/
  Znakujemy tekturowe #opakowania #wycinane, laserem na wylot #grawerowane, na powierzchni #cmyk, wycinane po obrysie i podklejone wydrukiem cmyk https://pl.pinterest.com/pin/258745941082107174 https://www.facebook.com/zawieszam/posts/1830824487101622 https://twitter.com/krzywokulskipl/status/1509856498079473666 https://www.instagram.com/p/Cbzpc3vIfel/
  PL.PINTEREST.COM
  Oferta na wino | Opakowania i kosze prezentowe
  This Pin was discovered by Krzysztof. Discover (and save!) your own Pins on Pinterest.
  5
  2 Comments 0 Shares
 • Winiarze wolą butelkować wina inne niż roczniki, aby zachować spójny styl #wina i osiągnąć właściwe smaki i cechy wina rok po roku. To sprawia, że ​​proces produkcji wina jest bardziej zależny od rzemiosła winiarza niż od warunków pogodowych. Tak więc, jako entuzjastyczni miłośnicy wina, z pewnością możesz również znaleźć świetne wina nie-vintage.

  https://headwayapp.co/drabinyewakuacyjne-changelog
  Winiarze wolą butelkować wina inne niż roczniki, aby zachować spójny styl #wina i osiągnąć właściwe smaki i cechy wina rok po roku. To sprawia, że ​​proces produkcji wina jest bardziej zależny od rzemiosła winiarza niż od warunków pogodowych. Tak więc, jako entuzjastyczni miłośnicy wina, z pewnością możesz również znaleźć świetne wina nie-vintage. https://headwayapp.co/drabinyewakuacyjne-changelog
  Drabinyewakuacyjne changelog
  Drabinyewakuacyjne changelog
  3
  0 Comments 0 Shares
 • #Riesling
  Słomkowo-złota barwa. W nosie żywe aromaty owoców tropikalnych, żółtych śliwek i cytrusów. Smak świeży, mineralny, z nutami zielonymi, aromatami kandyzowanego ananasa, gruszki, skórki cytrynowej i miodu.

  Pinot Gris
  Przyjemne aromaty cytrusowe i kwiatowe, z nutą miodową w tle. W pełni ukazuje swój urok na podniebieniu, w dobrym balansie między wyczuwalną słodyczą cukru resztkowego, a odświeżającą kwasowością.

  #Sauvignon Blanc
  Pełnia cytrusów, z przewagą limonki i soczystych ananasów. Po chwili pojawia się niedojrzały agrest w akompaniamencie
  pokrzywy, świeżo skoszonej trawy, z delikatnym ziołowym akcentem. W ustach pełne brzoskwini i cytrusów, z dobrą kwasowością, i lekką mineralnością

  #Chardonnay
  Intensywna słomkowo-zielona barwa. Bogate aromaty białych brzoskwiń, cytrusów i melona. Na podniebieniu pełne, soczyste i kremowe z przyjemną kwasowością.

  #Pinot Noir
  Piękna, rubinowa barwa, z granatowymi refleksami. Wino dobrze zbudowane z lekko korzennym aromatem dojrzałych czerwonych owoców i delikatnymi akcentami ziemistymi. W smaku miękkie i krągłe, z nutą świeżych wiśni oraz śliwek, odrobiną pieprzu. Długi i intensywny finisz.

  #Zinfandel
  Intensywna, ciemnoczerwona barwa. Nuty śliwek, dżemu malinowego i jeżyn wsparte solidnymi taninami. W ustach wyraźnie owocowe z akcentem cedru i przypraw. Wino dobrze zbalansowane i trwałe.

  #Syrah
  Głęboka czerwonofioletowa barwa. Wino o delikatnym zapachu świeżych jeżyn, śliwek i czarnej porzeczki, z nutami tytoniu i przypraw. Usta bogate, jedwabiste o długim i eleganckim zakończeniu.

  #Cabernet Sauvignon
  Aromaty czerwonych i czarnych owoców, z przewagą czarnej porzeczki doprawionej odrobiną pikantnych przypraw, z akcentem wanilii, goździków i tytoniu. Na podniebieniu doskonale zrównoważone, soczyste i pełne, z wyraźnie owocową nutą.

  https://sklep.zawieszam.pl/oferta-na-wino/
  #Riesling Słomkowo-złota barwa. W nosie żywe aromaty owoców tropikalnych, żółtych śliwek i cytrusów. Smak świeży, mineralny, z nutami zielonymi, aromatami kandyzowanego ananasa, gruszki, skórki cytrynowej i miodu. Pinot Gris Przyjemne aromaty cytrusowe i kwiatowe, z nutą miodową w tle. W pełni ukazuje swój urok na podniebieniu, w dobrym balansie między wyczuwalną słodyczą cukru resztkowego, a odświeżającą kwasowością. #Sauvignon Blanc Pełnia cytrusów, z przewagą limonki i soczystych ananasów. Po chwili pojawia się niedojrzały agrest w akompaniamencie pokrzywy, świeżo skoszonej trawy, z delikatnym ziołowym akcentem. W ustach pełne brzoskwini i cytrusów, z dobrą kwasowością, i lekką mineralnością #Chardonnay Intensywna słomkowo-zielona barwa. Bogate aromaty białych brzoskwiń, cytrusów i melona. Na podniebieniu pełne, soczyste i kremowe z przyjemną kwasowością. #Pinot Noir Piękna, rubinowa barwa, z granatowymi refleksami. Wino dobrze zbudowane z lekko korzennym aromatem dojrzałych czerwonych owoców i delikatnymi akcentami ziemistymi. W smaku miękkie i krągłe, z nutą świeżych wiśni oraz śliwek, odrobiną pieprzu. Długi i intensywny finisz. #Zinfandel Intensywna, ciemnoczerwona barwa. Nuty śliwek, dżemu malinowego i jeżyn wsparte solidnymi taninami. W ustach wyraźnie owocowe z akcentem cedru i przypraw. Wino dobrze zbalansowane i trwałe. #Syrah Głęboka czerwonofioletowa barwa. Wino o delikatnym zapachu świeżych jeżyn, śliwek i czarnej porzeczki, z nutami tytoniu i przypraw. Usta bogate, jedwabiste o długim i eleganckim zakończeniu. #Cabernet Sauvignon Aromaty czerwonych i czarnych owoców, z przewagą czarnej porzeczki doprawionej odrobiną pikantnych przypraw, z akcentem wanilii, goździków i tytoniu. Na podniebieniu doskonale zrównoważone, soczyste i pełne, z wyraźnie owocową nutą. https://sklep.zawieszam.pl/oferta-na-wino/
  4
  0 Comments 0 Shares
 • #Cabernet #Sauvignon
  Aromaty czerwonych i czarnych owoców, z przewagą czarnej porzeczki doprawionej odrobiną pikantnych przypraw, z akcentem wanilii, goździków i tytoniu. Na podniebieniu doskonale zrównoważone, soczyste i pełne, z wyraźnie owocową nutą.

  https://dribbble.com/shots/17864903-Wino-Pude-ko-z-logo
  #Cabernet #Sauvignon Aromaty czerwonych i czarnych owoców, z przewagą czarnej porzeczki doprawionej odrobiną pikantnych przypraw, z akcentem wanilii, goździków i tytoniu. Na podniebieniu doskonale zrównoważone, soczyste i pełne, z wyraźnie owocową nutą. https://dribbble.com/shots/17864903-Wino-Pude-ko-z-logo
  DRIBBBLE.COM
  Wino + Pudełko z logo
  Wino + Pudełko z logo designed by Krzysztof. Connect with them on Dribbble; the global community for designers and creative professionals.
  4
  0 Comments 0 Shares
 • Wyznacz jasne #cele
  Zrozum swoich #odbiorców
  Wybierz odpowiednie #prezenty
  Spraw, aby to doświadczenie było #bezproblemowe i zachwycające

  https://zenwriting.net/edwardbowes/tworzenie-tresci
  Wyznacz jasne #cele Zrozum swoich #odbiorców Wybierz odpowiednie #prezenty Spraw, aby to doświadczenie było #bezproblemowe i zachwycające https://zenwriting.net/edwardbowes/tworzenie-tresci
  Tworzenie treści — EdwardBowes
  Tak jak w przypadku każdego innego rodzaju #marketingu, musisz skupić się na tworzeniu treści. Niemal nużące jest słyszeć to samo zmęczone powiedzonko, k...
  0 Comments 0 Shares
 • #Landing #page zoptymalizowany pod kampanię generowania leadów #B2B może być miejscem, w którym klient znajdzie wszystkie potrzebne informacje i zostawi kontakt, najlepiej e-mail lub numer telefonu. Im mniej zbędnych treści zawiera Twój landing page, tym większa szansa, że ​​zdobędziesz satysfakcjonujące leady zarówno pod względem liczby, jak i jakości.
  https://dev.azure.com/zawieszam/ZawieszamB2B/_wiki/wikis/ZawieszamB2B.wiki/1/B2B-by-Zawieszam

  Media społecznościowe mogą mieć największy wpływ – pomagając w udostępnianiu treści Twojego #bloga i przyciągając większy ruch z powrotem do Twojej witryny.
  https://www.onap.pl/
  #Landing #page zoptymalizowany pod kampanię generowania leadów #B2B może być miejscem, w którym klient znajdzie wszystkie potrzebne informacje i zostawi kontakt, najlepiej e-mail lub numer telefonu. Im mniej zbędnych treści zawiera Twój landing page, tym większa szansa, że ​​zdobędziesz satysfakcjonujące leady zarówno pod względem liczby, jak i jakości. https://dev.azure.com/zawieszam/ZawieszamB2B/_wiki/wikis/ZawieszamB2B.wiki/1/B2B-by-Zawieszam Media społecznościowe mogą mieć największy wpływ – pomagając w udostępnianiu treści Twojego #bloga i przyciągając większy ruch z powrotem do Twojej witryny. https://www.onap.pl/
  0 Comments 0 Shares
 • Nawet gdy klient usłyszy o Twojej #firmie od znajomego lub rodziny, jedną z pierwszych rzeczy, które zrobi, jest sprawdzenie Twojej firmy w Internecie, aby zobaczyć, co inni o Tobie mówią. Gdy klienci tworzą #UGC — posty na blogu z poradami, filmy i recenzje na temat Twoich produktów i usług — przesłanie Twojej marki rozprzestrzenia się w Internecie. Daje idealnej publiczności prawdziwy przykład tego, jak możesz im pomóc, i pozwala im postawić się w sytuacji osób, które korzystały z Twoich produktów i/lub usług. Współpraca z influencerami, blogerami, czasopismami lub wpływowymi celebrytami może pomóc Ci zaprezentować swoją markę, jednocześnie tworząc organiczne treści, które nie tylko promują Twój #produkt / usługę, ale sprzedają całe doświadczenie klienta.
  http://lookbook.nu/user/10017932-Gabriela
  Nawet gdy klient usłyszy o Twojej #firmie od znajomego lub rodziny, jedną z pierwszych rzeczy, które zrobi, jest sprawdzenie Twojej firmy w Internecie, aby zobaczyć, co inni o Tobie mówią. Gdy klienci tworzą #UGC — posty na blogu z poradami, filmy i recenzje na temat Twoich produktów i usług — przesłanie Twojej marki rozprzestrzenia się w Internecie. Daje idealnej publiczności prawdziwy przykład tego, jak możesz im pomóc, i pozwala im postawić się w sytuacji osób, które korzystały z Twoich produktów i/lub usług. Współpraca z influencerami, blogerami, czasopismami lub wpływowymi celebrytami może pomóc Ci zaprezentować swoją markę, jednocześnie tworząc organiczne treści, które nie tylko promują Twój #produkt / usługę, ale sprzedają całe doświadczenie klienta. http://lookbook.nu/user/10017932-Gabriela
  Gabriela Welch
  Nawet gdy klient usłyszy o Twojej firmie od znajomego lub rodziny, jedną z pierwszych rzeczy, które zrobi, jest sprawdzenie Twojej firmy w Internecie, aby zobaczyć, co inni o Tobie mówią.
  0 Comments 0 Shares
 • Sprzedaż społecznościowa, jak nazywa się również generowanie leadów wychodzących za pośrednictwem mediów społecznościowych, od jakiegoś czasu zyskuje dużą popularność w świecie #B2B. Jest to proces, który łączy elementy przychodzące i wychodzące, odrobinę pracy influencera i nasłuchiwania społecznościowego w celu budowania znaczących #relacji B2B.
  https://nowewyrazy.uw.edu.pl/profil/MyaUnderwood
  Sprzedaż społecznościowa, jak nazywa się również generowanie leadów wychodzących za pośrednictwem mediów społecznościowych, od jakiegoś czasu zyskuje dużą popularność w świecie #B2B. Jest to proces, który łączy elementy przychodzące i wychodzące, odrobinę pracy influencera i nasłuchiwania społecznościowego w celu budowania znaczących #relacji B2B. https://nowewyrazy.uw.edu.pl/profil/MyaUnderwood
  0 Comments 0 Shares
More Stories